O společnosti

STAVYMA spol. s r.o. je středně velkou stavební společností působící od roku 1990. Sídlo společnosti je v Otrokovicích, rozsahem zakázek ale pokrývá celé území České republiky.

Věnujeme se provádění průmyslové, občanské a bytové výstavby a také stavbám inženýrského charakteru. Naše společnost nabízí zákazníkům veškery servis, od vstupních konzultací při vzniku stavebního záměru, vypracování projektové dokumentace až po samotnou realizaci investičního záměru.

V developerské činnosti se zaměřujeme na kvalitní architektonické projekty ve Zlínském kraji. Důkazem úspěšnosti naší firmy je zisk ocenění „Stavba roku 2006“ za stavbu bytového domu ve Zlíně – Pasekách, „Stavba roku 2007“ za stavbu 10 rodinných domů ve Zlíně Loukách a „Stavba roku 2010“ za stavbu bytového domu v Otrokovicích.

Firma STAVYMA spol. s r.o. také provozuje obchod se stavebními materiály a využívá vlastní stavební areál a skladové plochy potřebné pro svou činnost a stavební mechanizaci na stavební a zemní práce.

Díky zkušenostem, technickému zázemí a odbornosti zaměstnanců dosahuje naše společnost vysokého stupně kvality s maximálním důrazem na ekologii a životní prostředí. Snažíme se trvale a neustále zlepšovat uspokojování požadavků a přání zákazníků. Cílem naší firmy je nadále se aktivně rozvíjet v oblasti stavebnictví.

Společnost má zavedený, udržovaný a certifikovaný integrovaný systém řízení. Je držitelkou certikátů systému řízení jakosti ISO 9001, systému řízení environmentu ISO 14001 a systému řízení BOZP OHSAS 18001.

MÁTE ZÁJEM NEBO DOTAZY? KONTAKTUJTE NÁS!

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

MÁTE DOTAZY? ZAVOLEJTE NÁM

+420 577 922 500

NEBO NÁM NAPIŠTE NA E-MAIL

stavyma@stavyma.cz