Rezidence Nábřeží - Napajedla

 

Rezidence Nábřeží – Napajedla , to je nový projekt výstavby bytů , který připravila stavební  společnost STAVYMA spol.s.r.o ve spolupráci s architektonickou kanceláří  Formica s.r.o  Zlín pro budoucí klienty  a majitele těchto bytových jednotek.
 
Bytový dům je  umístěn v centru města na ulici Nábřeží na půdoryse bývalé výměníkové stanice , která byla pro účely nové výstavby zbourána.
 
Společným cílem investora a architektů bylo navrhnutí takového projektu, který bude splňovat vše, co nabízí současná moderní architektura, přirozeně zapadne do místní zástavby, nenaruší její dosavadní ráz a přitom vytvoří bydlení pro klienty s potřebami a vkusem 21. století  s využitím všech moderních  technologií použitých při výstavbě.
 
Všechny bytové jednotky jsou velmi prakticky dispozičně řešeny. Dispozice bytů jsou pečlivě promyšleny tak, aby umožňovaly moderní zařízení s důrazem na design a zároveň v nich byl vždy dostatek úložných prostor. Každá bytová jednotka disponuje velkým balkonem , který je propojen s obývacím pokojem posuvným francouzským oknem.
 
V tomto třípodlažním  bytovém domě se bude nacházet 8 bytových jednotek o velikosti  1+ kk až po 4+kk, které jsou umístěny ve druhém a třetím podlaží.
 
Každá bytová jednotka bude mít v přízemí sklep pro uložení  sezonních věcí. Pro každodenní potřebu bude mít každý byt ještě další sklep, který se nachází  u bytu na jednotlivém  patře domu.

Byly jsme si vědomi, že bydlet v centru města sebou přináší problémy s parkováním, proto jsme tento problém řešili umístěním parkovacího stání v prvním nadzemním podlaží, kde je pro byty 2+kk až 4+kk připraveno pět parkovacích stání a jedna samostatná garáž.

Všechny byty Rezidence  Nábřeží  jsou díky umístění v srdci města, prostornými dispozicemi a kvalitnímu zpracování projektu dobrou investicí do budoucna. Noví obyvatelé zde najdou vše, co si moderní doba žádá společně s přírodou za okny. 

Rezidence Nábřeží  se stane vaším skutečným domovem!

Více informací k prodeji bytů Napajedla hledejte v kontaktech.

 Průkaz energetické náročnosti budovy  ke stažení zde

 

MÁTE ZÁJEM NEBO DOTAZY? KONTAKTUJTE NÁS!

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

MÁTE DOTAZY? ZAVOLEJTE NÁM

+420 577 922 500

NEBO NÁM NAPIŠTE NA E-MAIL

stavyma@stavyma.cz