Rezidence Stašova - Malenovice

O projektu

V rámci developerského projektu „Rezidence Stašova Malenovice„ Vám naše stavební společnost představuje nový projekt výstavby 36 bytových jednotek v členění 1+ kk až 4+kk z nichž jeden byt je řešen jako mezonetový  se zimní zahradou a velkou střešní terasou a jeden byt 3+kk je řešen s velkou oplocenou předzahrádkou s možností osazení wirpoolu pro děti. Součástí projektu jsou i 4 komerční prostory, které jsou vhodné pro zřízení např. kanceláře, ordinace nebo obchodu. Celý projekt je členěn do bloků A,B,C,D a E, z nichž blok A a B jsou řešeny jako bezbariérové s výtahem. Součástí bytů jsou balkony, terasy či předzahrádka. Nechybí ani podzemní garážové stání a sklepy pro uložení sezonních věcí.
Zadáním pro architekty bylo vytvořit kvalitní a ekonomicky dostupné bydlení. Dispozice bytů byly vytvořeny s ohledem na funkčnost a praktičnost v souladu se současnými moderními trendy bydlení a vycházející z našich dlouholetých zkušeností a požadavků našich klientů.
S moderním vzhledem stavby se pojí i nízké provozní náklady, o čemž svědčí energetický štítek kategorie B, ke kterému výrazně přispělo použití kvalitních výplní oken a certifikovaného zateplení bytového domu. 
Můžeme nabídnout prodlouženou záruku na 5 let, protože při výstavbě budou použity jen ty nejkvalitnější materiály, což přispívá k dosažení vysoké kvality stavebního zpracování i těch nejmenších detailů .  

O projektu

LOKALITA

Celý projekt „Rezidence Stašova“ je zasazen v samém srdci města Malenovic do proluky mezi ulicemi J.Staši a třídou Svobody. Z toho také vyplývají všechny bonusy tohoto projektu, protože v okolí najdete v docházkové vzdálenosti dvě školy, mateřskou školu, sportovní centrum, zdravotní středisko, poštu, obchod s potravinami a několik restaurací. Pro sobotní a nedělní pohodu můžete využít procházek k malenovickému hradu, odkud také není daleko do přírody a taky je možno využít cyklistickou stezku, která Vás dovede až do Otrokovic nebo opačným směrem na Zlín.

 

Proč koupit byt v rezidenci Stašova?

1. Lokalita Malenovice

Je ideální destinací k bydlení na půli cesty za prací do Otrokovic nebo Zlína.

2. Městská doprava

Autobusová zastávka MHD se nachází přímo u domu, trolejbusová zastávka je jen několik minut chůze.

3. Skvělá poloha

Dostupnost občanské vybavenosti,
obchodů a služeb v místě je výborná, vše v docházkové vzdálenosti.

4. Financování projektu

Nestavíme za peníze našich klientů, pro dokončení bytu Vám stačí mít pouze 20 % zálohy kupní ceny. Doplatek kupní ceny požadujeme až po kompletním dokončení bytů a kolaudaci domu.

5. Nadčasová architektura

Zapadající do blízkého okolí lokality. Projektant přistoupil k celému projektu s cílem vytvořit útulné řešení dispozic pro budoucí majitele bytových jednotek.

6. Profesionalita

Projekt bude realizovat zkušený tým odborníků s referencemi z již realizovaných projektů.

7. Vybavení bytu

Již ve standardním provedení je v projektu použito vybavení ve vyšší cenové hladině od evropských výrobců, ať se jedná o obklady, dlažby, sanitu, podlahy.

8. Klientské změny

V rámci klientských změn Vám pomůžeme uzpůsobit vybraný byt dle Vašich individuálních představ.

9. Solidnost a zkušenost

Naše společnost patří na stavebním trhu mezi ověřené a kapitálově silné partnery s dobrými referencemi z již realizovaných staveb. Tuto skutečnost můžeme doložit řadou vítězství v několika ročnících v soutěži „Stavba roku Zlínského kraje „kde přihlášené stavby posuzuje řada renomovaných architektů a odborníků ve výstavbě.

10. Ekologie

Stavíme domy pro bydlení pouze v místech, kde není pozemek znehodnocen ekologickou zátěží z minulosti a pro stavbu používáme pouze certifikované a prověřené výrobky.

Založení objektu

Jedná se o novostavbu, která bude založena na betonových pilotech,
doplněna základovými pasy ze železobetonu.

Svislé nosné konstrukce

- svislé nosné konstrukce budou provedeny z keramických cihel pálených tl .250- 375mm
- některé samostatné prvky jsou řešeny z pohledového betonu
- vnitřní nosné mezibytové stěny budou provedeny z akustických keramických cihel  tl. 250 mm 

Svislé nenosné konstrukce

Vnitřní nenosné příčky budou z keramických cihel   tl. 100-150 mm.

Schodiště

Vnitřní schodiště bude provedeno ze železobetonu. Povrchová úprava stupňů bude provedena z keramické dlažby doplněná o ocelové zábradlí v barvě antracitu. 

Vodorovné konstrukce - stropy a podhledy

Vodorovné konstrukce stropů budou provedeny jako monolitické žb. desky tl. 200 - 250 mm.

Terasy - balkony

Tyto prvky budou řešeny jako monolitické železobetonové s přerušeným tepelně izolačním mostem. Povrchová úprava monolitických konstrukcí bude provedena v zateplovacím systému s tenkovrstvou omítkou.

Podlahy

1. P.P.- 4.N.P
- parkovací stání – betonová strojně hlazená podlaha se vsypem
- vstupní chodba , sklepní boxy , místnost pro úklid – keramická dlažba
- společné chodby a schodiště – keramická dlažba

Střecha

Konstrukce bude provedena jako jednoplášťová rovná střecha opatřená tepelnou izolací tl. 200 mm, doplněná spádovými tepelně izolačními klíny a pojistnou hydroizolací.
Závěrečná hydroizolační vrstva bude provedena z fatrafolu pro střešní konstrukce.

Výplně otvorů

Vstupní výlohy do jednotlivých bloků a komerčních prostor budou provedeny z hliníkových profilů doplněných bezpečnostním sklem.
Garážová vrata budou sekční s elektro pohonem a dálkovým ovládáním.

Zámečnické prvky

Zámečnické prvky balkonů budou provedeny z pozinkovaných ocelových prvků, jako výplň bude použit profilovaný tahokov.
Vnitřní společné schodiště bude opatřeno ocelovým zábradlím v barvě antracitu doplněného dřevěným madlem.

Úpravy povrchů

Vnější fasáda je zateplená tl. 150 mm, ukončená tenkovrstvou omítkou. Barevné provedení dle projektové dokumentace. 

Okna, balkonové dveře

Okna plastová s tepelně izolačním dvojsklem, barva z exteriérové strany antracit, z interiéru budou bílé

Koupelny + WC

keramické obklady do výše zárubní v koupelně, na WC do výše 1,2 m

Sanita

závěsné WC, umyvadlo, akrylátová vana nebo sprchový kout s vaničkou z litého mramoru, nadstandardní pákové baterie, vývod pro pračku

Podlahy

laminátové plovoucí podlahy ve všech obytných pokojích

Dlažby

koupelna, WC, komory

Vnitřní omítky

vápenocementové štukové ukončené bílou malbou Primalex

Stropy

v některých koupelnách a na WC budou sádrokartonové podhledy pro zakrytí vedení VZT

Balkony a terasy

nášlapná vrstva balkonů bude provedena z betonových tryskaných dlaždic položených na plastové terče. Zábradlí bude provedeno z pozinkovaných profilů v kombinaci s výplní z tahokovu.

Vnitřní dveře

do všech obytných místností budou osazeny plné dveře + obložkové zárubně

Vchodové bytové dveře

protipožární s laminátovým povrchem osazené do ocelové zárubně s bezpečnostním kováním.

Silnoproudé rozvody

rozvod elektro bude proveden měděnými kabely, které budou ukončeny vypínači a zásuvkami v každém pokoji. Dodávka osvětlovacích těles není součástí ceny bytové jednotky.

Domovní telefon

v každém bytě bude osazen domácí telefon, který bude  zároveň plnit funkci elektrického vrátného vstupních dveří do domu.

Datové rozvody

BD bude napojen metalickým kabelem společnosti CETIN. Rychlost každého připojení bude až 256 Mbps. Klienti budou mít na výběr z více operátorů , kteří nabízí různé služby.

Kuchyně

součástí dodávky budou přívody teplé a studené vody, odpady pro dřez, myčku nádobí a elektro přívody pro sporák a digestoř. Dodávka kuchyně a spotřebičů není součástí ceny bytové jednotky.

Topení a rozvod vody

každá bytová jednotka je napojena na centrální rozvod tepla ve výměníkové stanici, která bude umístěna v samostatné místnosti v I.N.P bloku “A” s vlastním měřením tepla a vody jednotlivých bytových jednotek. V bytech budou osazeny deskové radiátory, které budou opatřeny regulačním ventilem s termostatickou hlavicí. V místnostech s francouzskými okny budou osazeny podlahové konvektory , v koupelnách bude osazen topný žebřík s možností el. přitápění

fotogalerie

MÁTE ZÁJEM NEBO DOTAZY? KONTAKTUJTE NÁS!

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů

MÁTE DOTAZY? ZAVOLEJTE NÁM

+420 577 922 500

NEBO NÁM NAPIŠTE NA E-MAIL

stavyma@stavyma.cz