Rodinné domy Zlín - Paseky

Prodej domů Zlín, Paseky - lokalita a popis

   

Umístění na Google maps                                                 Celková situace ke stažení v PDF


Rodinné domy ve Zlíně můžete rezervovat již nyní!


Projekt výstavby - rodinné domy Zlín se snaží naplnit představy o efektivním bydlení nedaleko centra města, sjednocující dnešní dynamický životní styl s potřebou klidu a odpočinku. Nalezli jsme místo, ze kterého to nebudete mít nikam daleko, ať už autem nebo městskou dopravou. Navrhli jsme soubor rodinných domů, které Vás nechají zapomenout na ruch města a umožní Vám vychutnávat si chvilky s rodinou a přáteli v komfortních domech s vlastní terasou a zahradou. Koncept celého projektu klade velký důraz na zajištění pocitu soukromí, čehož bylo dosaženo řešením projektu jako celku s jednotným urbanistickým návrhem. Nehrozí zde architektonická nestejnorodost jednotlivých návrhů domů.

Rodinné domy jsou situovány do okrajové části Zlín – Paseky u konečné zastávky městské hromadné dopravy linky č. 33. Jednotlivé parcely jsou umístěny ve svažitém terénu v těsné blízkosti lesa, který spojuje bydlení s přírodou. Komunikačně je celý projekt napojen na rozšířenou komunikaci ul. Mezihoří. Samozřejmostí je vybudování páteřní obousměrné komunikace včetně chodníku pro pěší. Pro relaxaci budoucích obyvatel je v projektu počítáno i s plochami zeleně pro případnou výstavbu dětského hřiště a dalšího sportovního zařízení.

Rodinné domy v lokalitě Zlín-Paseky jsou díky svažitému terénu navrženy jako dvoupodlažní nebo posunuté o mezipatro umístěné na parcelách o velikosti 650 - 1700 m2. Konstrukční systém domů je z tradičního cihelného zdiva a monolitického betonu s rovnou plochou střechou. Všechny domy disponují garážovým stáním pro jedno či dvě auta.

Jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru rodinného domu je nejen lokalita, ale i dispoziční řešení domu. Jsme přesvědčeni, že pro komfortní bydlení je podstatné, aby toto dispoziční řešení respektovalo procesy, které v domácnostech probíhají, a podporovalo přirozený životní rytmus osob sdílející jeden prostor. Každý člověk má na bydlení individuální požadavky, což v tomto projektu lze bezezbytku splnit, protože jsme připravili na výběr několik typů domů ve variantách od 3+kk až 5+kk a další dispoziční změny mohou klienti předkládat i v průběhu výstavby.

V tomto projektu mají klienti jedinečnou možnost záměny navržených domů na parcelách za předpokladu, že typ RD, který si klient vybere, bude odpovídat profilu stavební parcely a velikosti parcely.