Bytový dům Otrokovice

Bytový dům Otrokovice

Prodej bytů Otrokovice - Lokalita a popis

Architektonické a dispoziční řešení bytového domu Otrokovice:


Prodej bytů Otrokovice

Nové bytové domy se nacházejí v okrajové čtvrti města Otrokovic, zvané Bahňák na ulici Ml.Stavbařů, kde sousedí s areálem Středního odborného učiliště.

Bytové domy jsou navrženy jako dva bloky, a to Blok 1 a Blok 2. Oba bloky jsou spojeny spojovacím krčkem, kde je navrženo technické zázemí pro oba bloky a vstup včetně společného vybavení jako je kolárna, kočárkárna, úklidová místnost. Každý blok je navržený individuálně a rovněž orientace bytů je v každém bloku navržena s ohledem na výhledy a orientaci ke světovým stranám.

Blok 2 je navržen jako sedmipodlažní objekt, přičemž v šesti nadzemních podlažích jsou bytové jednotky a v 1. PP jsou navržena krytá parkovací stání. Každý byt má prostornou terasu navrženou na východní respektive západní stranu.

Blok 1 je navržen jako šestipodlažní objekt, přičemž v pěti nadzemních podlažích jsou bytové jednotky a v 1. PP jsou navržena krytá parkovací stání.Všechny byty v bloku 1 kromě bytu 1+kk mají prostorné balkony.

Komunikační napojení bytů je zajištěno žb.monolitickými schodišti a osobním výtahem samostatně v každém bloku.

Na západní straně bytového komplexu je vybudováno venkovní parkoviště pro osobní auta. V obou bytových domech je dohromady umístěno 30 bytových jednotek v dispozicích od 1+kk o rozloze 41 m2 až po luxusnější 4+kk o rozloze 116 m2, které splňují i ty nejnáročnější kritéria z hlediska použitých technologií, materiálů a v neposlední řadě i dispozičního řešení jednotlivých bytů.

Více informací k prodeji bytů v Otrokovicích hledejte v kotaktech.